Precious Gold Eye Cream

0 Orders
#Ch Bretton 017
In stock
9,490L

Description

Precious Gold Eye Cream

Eye Contour Cream Caviar & Gold – 15ml

• Anti-rrudhë
• Hidratues & Ushqyes
• Nxit elasticitetin

Një formulë e fuqishme dhe unike

  • Flori 24k : anti-rrudhë natyral i fuqishëm. Stimulon rigjenerimin qelizor dhe lehtëson inflamacionet e ndryshme të lëkurës.
  • Haviari: Ndriçon dhe ndihmon në qetësimin dhe forcimin e lëkurës.
  • Aloe vera: rigjenerues qelizor dhe rrit elasticitetin e epidermës.
  • Ekstrakte të Kondroitin sulfat: Anti-inflammator i fuqishëm.

Për lëkura të maturuara për mosha mbi 45-vjeç.
Për femrat që kërkojnë një produkt global anti-moshe.

Përbërësit:

Aqua (Water) • Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder • Propylene Glycol • Decyl Oleate • Caprylic/Capric Triglyceride • Cetearyl Ethylhexanoate • C12-20 Acid PEG-8 Ester • Glyceryl Stearate • Glycerin • Caviar Extract •Tocopherol • Allantoin • Sodium Chondroitin Sulfate • Mica • Carbomer • Cetyl Phosphate • Triethanolamine • BHT • Propylparaben • Methylparaben •CI 77480 (Gold)• CI 77891 (Titanium Dioxide) • CI 77491 (Iron Oxide).

Mënyra e përdorimit: Aplikojeni në mëngjes dhe/ose në mbrëmje pas Precious Gold Eye Serum.

Brand

Christian Breton

Additional information

Formulimi

Veprimi

Grup-mosha

I përshtatshëm për

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Precious Gold Eye Cream”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by