Precious Gold Eye Mask

0 Orders
#Ch Bretton 018
In stock
6,490L

Description

Precious Gold Eye Mask

Eye Contour Mask Caviar and Gold – 15ml

• Jep qëndrueshmëri të menjëhershme
• Jep shkëlqim mahnitës të konturit të syve
• Anti-rrudhë &Anti-stres

Një formulë e fuqishme dhe unike

  • Flori 24k: anti-rrudhë natyral i fuqishëm. Stimulon rigjenerimin qelizor dhe lehtëson inflamacionet e ndryshme të lëkurës.
  • Haviari: Ndriçon dhe ndihmon në qetësimin dhe forcimin e lëkurës.
  • Alantoina: ndihmon në rigjenerimin indor.
  • Aloe vera:rigjenerues qelizor dhe rrit elasticitetin e epidermës.
  • Ekstrakte të Kondroitin sulfat: Anti-inflammator i fuqishëm.

Për lëkura të maturuara për mosha mbi moshën 45 vjeç.
Për femra që kërkojnë një produkt anti-moshe global.
Për femra që kërkojnë një produkt të rrallë dhe të çmuar.

Përbërësit:

Aqua (Water) • Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder • Decyl Oleate • Caprylic/Capric Triglyceride • Propylene Glycol • Cetearyl Ethylhexanoate • C12-20 Acid PEG-8 Ester • Glyceryl Stearate • Glycerin • Caviar Extract • Tocopherol • Allantoin • Sodium Chondroitin Sulfate • Mica • Carbomer • Cetyl Phosphate • Triethanolamine • BHT • Propylparaben • Methylparaben • CI 77480 (Gold) • CI 77891 (Titanium Dioxide) • CI 77491 (Iron Oxide).

Mënyra e përdorimit: Vendoseni butësisht në qepallën e sipërme dhe të poshtme, lëreni 10-15 minuta, pastaj hiqeni tepricën me një pambuk. Përdoreni një ose dy herë në javë ose sipas nevojës.

Brand

Christian Breton

Additional information

Formulimi

Veprimi

, ,

Grup-mosha

I përshtatshëm për

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Precious Gold Eye Mask”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by