Premium Le Masque OR AA

0 Orders
#
In stock
1,560L

Description

Premium Le Masque OR AA

20ml

Maskë Lierac Premium Supreme Absolute Anti-Aging 75ml me cilësi kremoze është një maskë për kujdesin e krijuar posaçërisht për të vepruar kundër rrudhave të thella, humbjes së densitetit, rënies së lëkurës, parregullsive të ngjyrës, shenjave, në poret dhe strukturën e lëkurës.

Frymëzuar nga ilaçi rigjenerues, kjo maskë është e përbërë nga acidi hialuronik (10%), dozimi më i lartë i gamës, për një efekt ripërtëritës intensiv dhe të menjëhershëm. Çehra sublimohet menjëherë falë mikro-pigmenteve me fokus të butë. Kompleksi Premium Cellular (4,5%) (hexapeptide FX, Terpenoïde, ekstrakte të luleve të rralla të zeza), vepron në shenjat e plakjes, për të zbuluar shkëlqimin dhe rininë e fytyrës.

Rezultatet pas 4 javësh përdorimi:
– rrudhat janë më pak të thella dhe më pak të dukshme,
– lëkura është e rimbushur dhe e dendur,
– çehra është rrezatuese dhe shenjat janë më pak të dukshme,
– poret janë shtrënguar dhe struktura e lëkurës është më e hollë.

Brand

Lierac

Laboratorët LIERAC PARIS 40 vjet inovacion në shërbim të bukurisë së grave duke prezantuar kërkimet më të fundit mjekësore në dermokozmetikë. Që nga viti 1975, kur u themeluan nga një mjek i specializuar në estetikë, laboratorët LIERAC kanë shkruar risi në ADN-në e tyre me dëshirën për të përshtatur përparimet e mëdha në mjekësinë e përparuar në kozmetikë. Një vizion avangard i drejtuar nga ambicia për t'u ofruar grave trajtime dermokozmetike me performancë të lartë për të korrigjuar çrregullimet estetike që shfaqen me kalimin e kohës, në fytyrë dhe trup.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by