Premium Masque Supreme

0 Orders
#
In stock
8,150L

Description

Premium Masque Supreme

75ml

-Një maskë e gjeneratës së re, kundër plakjes së fytyrës.
-Përmban një strukturë kremoze, mbështjellëse dhe ngushëlluese.
-Ofron një efekt plotësues të menjëhershëm të lëkurës së dytë.
-E përqendruar me Acid Hyaluronic për të hidratuar dhe rigjeneruar lëkurën.
-E mbushur me Kompleksin Premium Cellular për të korrigjuar të gjitha shenjat e plakjes.
-Përmban mikro-pigmente me fokus të butë për të ndriçuar menjëherë lëkurën.
-E pasuruar me gjalpë shea, glicerinë botanike dhe vajra botanikë për të ushqyer intensivisht lëkurën.
-Zbulon një ngjyrë më të fortë, më të butë, më të butë, më të ndritshme dhe më të re.

Brand

Lierac

Laboratorët LIERAC PARIS 40 vjet inovacion në shërbim të bukurisë së grave duke prezantuar kërkimet më të fundit mjekësore në dermokozmetikë. Që nga viti 1975, kur u themeluan nga një mjek i specializuar në estetikë, laboratorët LIERAC kanë shkruar risi në ADN-në e tyre me dëshirën për të përshtatur përparimet e mëdha në mjekësinë e përparuar në kozmetikë. Një vizion avangard i drejtuar nga ambicia për t'u ofruar grave trajtime dermokozmetike me performancë të lartë për të korrigjuar çrregullimet estetike që shfaqen me kalimin e kohës, në fytyrë dhe trup.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by