Probielle Balance

3 Orders
#Probielle 001
In stock
2,180L

Description

Probielle Balance

30 capsula

Probielle Balance është kapsula për përdorimin e përditshëm e cila ndihmon në trejtje. Falë 10 miliardë shtameve bakteriale të zgjedhura posaçërisht, Probielle Balance risjell ekuilibrin në zorrë. Kapsulat janë veçanërisht të përshtatshme për njerëzit që ndjehen shpesh të fryrë ose kanë tretje të ngadaltë. Nëse “ngrënia e kosit” nuk është më e mjaftueshme, Probielle Balance mund të jetë alternativa perfekte.Bakteret e acidit laktik në kapsula janë të pandjeshëm ndaj acidit të stomakut dhe shumohen direkt në zorrë.

Benefitet:
10 miliard baktere të acidit laktik të testuar shkencërisht.
E përsosur për tretjen ditore.
Pa laktozë, gluten dhe ngjyrues artificiale.
Gëlltitje praktike, një kapsulë në ditë është e mjaftueshme.

Përdorimi:

Një kapsulë me lëng një herë në ditë, mundësisht me një vakt kryesor.

Përbërësit aktivë:

Bifidobacterium lactis HN019
Lactobacillus acidophilus NCFM
10 miliardë CFU

Brand

Probielle

Additional information

Formulimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Probielle Balance”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by