Protect Soin 3 en 1 SPF 50+

0 Orders
#
In stock
2,100L

Description

Protect Soin 3 en 1 SPF 50+

30ml

Në zemër të Avène Solaire B-Protect Spf50 + 30 ml, një formulë unike 3 në 1:

-Mbrojtje UV.
-Mbrojtja nga ndotja.
-Efekt zbukurues.
-Falë strukturës së tij progresive, mikro-pigmentet e kapsuluar lëshohen nga aplikimi dhe ngjyrosin menjëherë formulën për t’i dhënë lëkurës një përfundim zbukurues. Çehra është e freskët, e ndritshme dhe rrezatuese.

Brand

Avene

Avene, një histori e pasur që fillon në një fshat të vogël në jug të Francës. Fshati i lashtë dhe piktoresk i Avène ndodhet në luginën Orb, në zemër të Parkut Natyror Rajonal Haut Languedoc. Avene, përtej kufijve! Është një marrëdhënie e bukur dhe e vërtetë e besimit që po vendoset në të gjithë botën, midis Laboratorëve Dermatologjik të Avène dhe konsumatorëve. Besim në virtytet dermatologjike të ujit termal Avène me të cilin janë pasuruar të gjitha produktet, por edhe besimi në rëndësinë e formulimeve gjithnjë inovative.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by