Protection Hand

0 Orders
#Dr.Grandel 074
In stock
1,900L

Description

DR.Grandel Protection Hand Anti-age hand cream with  uv filter

50 ml

Kremi delikat për duart kundër moshës

Kremi delikat për duart kundër moshës DR. GRANDEL PROTECTION HAND mbron, rigjenerohet dhe zbutet me një kompleks natyral të përbërësve aktivë të bërë nga lule të egra indigjene si gentian, trëndafil alpin, arnika, centaurium dhe më shumë. Aminoacidet me bazë perimesh sigurojnë lagështi të pasur, jetëgjatësi, duke e bërë lëkurën të ndjehet e butë . Filtri UV i integruar mbron nga plakja e parakohshme e lëkurës e shkaktuar nga drita.

Përdorimi:

Pas larjes së duarve, bëni masazh në një sasi të madhësisë së bizeles.

Përbërësit:

Aqua (Water), Caprylic/Capric Triglyceride, Triisodecyl Trimellitate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Glyceryl Stearate, Steareth-21, Cetyl Alcohol, Sorbitol, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Glycerin Dimethicone, Pentylene Glycol, VP/Hexadecene Copolymer, Tocopheryl Acetate, Phytosteryl Canola Glycerides, Arginine, Carbomer, Titanium Dioxide, Ethylhexylglycerin, Lecithin, Alcohol, Disodium EDTA, Leontopodium Alpinum Extract, Alchemilla Vulgaris Leaf Extract, Arnica Montana Flower Extract, Artemisia Absinthium Extract, Centaurium Erythraea Extract, Gentiana Lutea Root Extract, Rhododendron Ferrugineum Extract, Ascorbyl Palmitate, Citric Acid, Phenoxyethanol, BHT, Parfum (Fragrance).

Brand

Dr. Grandel

Qasja profesionale dhe metodat shkencore garantojnë produkte bukurie që të japin ndjesinë që gjithmoë ke zgjedhur më të mirën për lëkurën dhe nevojat e saj individuale. DR. GRANDEL Kosmetik - në dashuri me përsosmërinë!

Additional information

Sasia

50 ml

Formulimi

Veprimi

,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Protection Hand”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by