PSOREN COMPRESSE PERLE

0 Orders
#Isis Pharma 054
In stock
1,560L

Description

Trajtimi natyral i dobishëm kundër candida albicans. Preparat me bazë ekstrakti vegjetal dhe vajra esencialë. Merret një kapsulë dhe një perlë e shoqëruar me një gotë ujë, para çdo vakti. Produkt për mirëqenien dhe integritetin e lëkurës nga brenda.

 

Në rast të lëkurës së thatë ose të irrituar, ndihmon në përmirësimin e saj.

Brand

Isis Pharma

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “PSOREN COMPRESSE PERLE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by