Psoren Compresse/Perle

0 Orders
#Pharmalife 007
In stock
1,560L

Description

Psoren Compresse/Perle

30+30

Trajtimi natyral i dobishëm kundër candida albicans.

Shtesë ushqimore  me bazë ekstrakte vegjetale, minerale dhe acide yndyrore Omega 3 dhe Omega 6.

Zinku dhe Vitamina C ndikojne në mbajtjen e një lëkure normale dhe mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ.

Produkt për mirëqenien dhe integritetin e lëkurës nga brenda.

Në rast të lëkurës së thatë ose të irrituar, ndihmon në përmirësimin e saj.

Përdorimi:

Merret një kapsulë dhe një perlë e shoqëruar me një gotë ujë, para çdo vakti.

 

Brand

Psoren

Additional information

Formulimi

,

Sasia

30 + 30

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Psoren Compresse/Perle”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by