PSOREN SHAMPOO

0 Orders
#Isis Pharma 052
In stock
1,342L

Description

Produkt hiperhidratues i specifikuar për hidratimin dhe rregullimin e funksionimit hidro-lipidik, trajtim kundër indeve të vdekura të lëkurës dhe kruarjeve të lëkurës së kokës.

 

Produkti përdoret 2 apo 3 herë në javë për të paktën 8 javë rresht. Aplikohet mbi flokë të lagur ku mbahet për rreth 1 min dhe shpëlahet.

 

Veprimi përsëritet dhe bëhet shpëlarje e bollshme e flokut.

Brand

Isis Pharma

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “PSOREN SHAMPOO”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by