PURE KARROTE 6m+

0 Orders
#Plasmon 069
In stock
255L

Description

PURE KARROTE 6m+

Karrote e homogjenizuar Plasmon: 100% natyral prodhuar në Itali.
Vetëm perime të zgjedhura. Pa kripë te shtuar.

Çfarë do të thotë 100% Natyral nga Plasmon?
Receta të thjeshta:
• 0% kripë e shtuar
• 0% niseshte të shtuara
• pa ngjyra dhe konservantë. *

Përbërësit natyralë:
• përbërës 100% natyralë
• me perime të zgjedhura

Gatim tradicional:
• gatuar si në një banjo-mari

* sipas ligji

Brand

Plasmon®

Që nga viti 1902, pasioni ynë na shtyn të jemi gjithmonë pranë jush, për t'ju garantuar cilësinë dhe sigurinë më të lartë që kërkoni në produktet. Falë përvojës në të ushqyerit dhe angazhimit tonë kërkimor për më shumë se 100 vjet, ne kujdesemi për ju dhe më të vegjlit tuaj, për t'ju ndihmuar më së miri në të gjitha fazat e ndryshme të jetës.

Additional information

I përshtatshëm për

, ,

Kategoria

Ushqime

Open chat
Powered by