PURE MOLLE 4M+

0 Orders
#Plasmon 073
In stock
255L

Description

PURE MOLLE 4M+

Mollë e re e homogjenizuar: 100% Natyrale nga Plasmon dhe Prodhuar në Itali.
100% fruta me vitaminë C të shtuar dhe pa niseshte të shtuara.

Çfarë do të thotë 100% Natyral nga Plasmon?
Receta të thjeshta:
• 100% fruta me vitaminë C të shtuar
• 0% niseshte të shtuara
• vetëm me sheqerna frutash dhe pa ngjyra ose konservantë *

Përbërësit natyralë:
• vetëm fruta të mbledhura me dorë dhe në pikën e duhur të pjekurisë

Gatim tradicional:
• si në një banjë-mari

* sipas ligjit

Ne garantojmë siguri të plotë, nga fusha në kavanoz.

Brand

Plasmon®

Që nga viti 1902, pasioni ynë na shtyn të jemi gjithmonë pranë jush, për t'ju garantuar cilësinë dhe sigurinë më të lartë që kërkoni në produktet. Falë përvojës në të ushqyerit dhe angazhimit tonë kërkimor për më shumë se 100 vjet, ne kujdesemi për ju dhe më të vegjlit tuaj, për t'ju ndihmuar më së miri në të gjitha fazat e ndryshme të jetës.

Additional information

I përshtatshëm për

, ,

Kategoria

Ushqime

Open chat
Powered by