Pure Molle, Biskote, Banane

0 Orders
#
In stock
250L

Description

Pure Molle, Biskote, Banane

Përbërësit: 75% fruta* (50% mollë*, 25% banane*, lëng limoni* nga koncentati I lëngut të limonit), ujë, biskotë*( miell gruri*,pluhur I ëmbëlsuar hirre*, gjalp* niseshte*), 6% antioksidant acid askorbik.

*Pa sheqer të shtuar

*Përmban gluten

*Prodhim organik

*Biskotat mund të përmbajnë vezë dhe arra

*Acidi askorbik në formën e vitaminës C gjendet tek frutat.

Përdorimi: Të konsumohet midis vakteve.

Pas hapjes të ruhet në frigorifer për 3 ditë.

Ju lutem përdorni lugë plastike.

Përdoret për fëmijë nga muaji i 4.

Pa konservat, aromatizues, konservant, ngjyrues dhe trashës.

Kushtojni vëmëndje sigurisë së kavanozit:Të jetë I padëmtuar

Mbyllje hermetike e kapakut me vakum

Brand

HiPP

Për katër breza, familja Hipp ka shkuar pak më tej për t'u kujdesur për gjërat e vogla të jetës; gjërat që ne besojmë kanë vërtet rëndësi. Kjo është arsyeja pse Hipp janë pionierët në produktet organike dhe në bujqësi të qëndrueshme për mbi 60 vjet, për të ushqyer të vegjlit dhe për të mbrojtur të ardhmen e tyre, sepse Hipp ka ditur gjithmonë se puna me Nënën Natyrë është më e mira për planetin.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Ushqime

Open chat
Powered by