Purifying+Smoothing Mask

0 Orders
#
In stock
2,800L

Description

Purifying+Smoothing Mask

50ml

Kjo maskë pastruese kombinon përfitimet e ujit me lule Rose me argjilën e bardhë për të pastruar butësisht lëkurën.

Në vetëm 2 minuta, lëkura ndihet e pastruar dhe është dukshëm më e lëmuar. Cilësia e tij ultra-shqisore dhe cilësi e freskët nuk e thajnë lëkurën dhe nuk lënë ndonjë ndjenjë shtrëngimi, për rehati ideale.

Brand

Nuxe

Për një regjim spektakolar të bukurisë, gama e lëkurës NUXE do të thotë që ju mund të zgjidhni kremin hidratues të fytyrës, kremin kundër plakjes dhe kremin për trupin hidratues më të përshtatshëm për moshën dhe llojin e lëkurës tuaj. NUXE, natyra është produktive.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by