PV/DC Cleansing Gel Body&Scalp

0 Orders
#
In stock
2,250L

Description

PV/DC Cleansing Gel Body&Scalp

200ml

GEL Pastrues PV për trupin dhe flokët e kokës është një produkt pastrimi i krijuar posaçërisht për lëkurën që i nënshtrohet copëzimit. Formuluar në bazë të Piroctone Olamine (1%), lehtëson shkëputjen e lëkurës së lyer, lejon ngadalësimin e përhapjes së tyre, ndihmon në eliminimin e zbokthit dhe kontribuon në rehatinë e lëkurës. Aplikojeni në lëkurë dhe flokë të lagur, lëreni të veprojë për 5 minuta dhe shpëlajeni me bollëk; Produkt unik dermo-kozmetik për trupin, lëkurën e kokës dhe zonën e jashtme intime. Projektuar për lëkurën që i nënshtrohet copëzimit. Mund të përdoret në lëkurën e kokës së trupit dhe flokëve; Pastron në mënyrë delikate (zona intime e jashtme), e lë lëkurën të hidratuar, respekton, zbut dhe mbron (zona intime e jashtme); Qetëson shqetësimin dhe është i përshtatshëm për mukozën e ndjeshme të jashtme. Testuar nën kontroll dermatologjik dhe gjinekologjik.
VEPRIMI JO DERMATOLOGJIK

Brand

Topicrem

Topicrem

Shkenca e hidratimit.

Në më shumë se 40 vende, çdo ditë, Topicrem ndihmon rritjen, zhvillimin dhe freskinë e miliona personave: të porsalindur, foshnje, nëna dhe baballarë, që ata të ndihen mirë me lëkurën e tyre. Topicrem vazhdimisht ka inovacione për të përmirësuar kujdesin për lëkurën. Mësoni rreth produkteve të Topicrem që do të hidratojnë dhe kujdesen për të gjithë familjen tuaj.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Formulimi

Open chat
Powered by