Pyrithion Shampoo

0 Orders
#
In stock
1,620L

Description

Pyrithion Shampoo

200ml

Shampo Pyrithion është një produkt hipoallergjik, i testuar klinikisht që vepron kundër zbokthit të kokës dhe rregullon në mënyrë efektive krijimin e dhjamit, forcon rrënjët e flokëve dhe mban të drejtë elementët që janë të nevojshëm për zhvillimin e flokëve.

Brand

Froika

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by