Qumesht Nutri-Mune 3 Biskote

0 Orders
#Plasmon 079
In stock
395L

Description

Qumesht Nutri-Mune 3 Biskote

Ushqim i lengshem per foshnjat bazuar ne qumesht te plote me biskota Plasmon.

Sterilizuar nga UHT.

Gati për perdorim.

Brand

Plasmon®

Që nga viti 1902, pasioni ynë na shtyn të jemi gjithmonë pranë jush, për t'ju garantuar cilësinë dhe sigurinë më të lartë që kërkoni në produktet. Falë përvojës në të ushqyerit dhe angazhimit tonë kërkimor për më shumë se 100 vjet, ne kujdesemi për ju dhe më të vegjlit tuaj, për t'ju ndihmuar më së miri në të gjitha fazat e ndryshme të jetës.

Additional information

I përshtatshëm për

,

Kategoria

Ushqime

Open chat
Powered by