Radiance Eye Balm

0 Orders
#
In stock
6,600L

Description

Radiance Eye Balm

15ml

Balsami i syve Nuxe Nuxuriance Gold Radiance është një krem për sytë për njerëzit që vuajnë nga lëkura e brishtë dhe e thatë në konturin e syve, që ndriçon lëkurën dhe fshin shenjat e lodhjes.

Brand

Nuxe

Për një regjim spektakolar të bukurisë, gama e lëkurës NUXE do të thotë që ju mund të zgjidhni kremin hidratues të fytyrës, kremin kundër plakjes dhe kremin për trupin hidratues më të përshtatshëm për moshën dhe llojin e lëkurës tuaj. NUXE, natyra është produktive.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by