Radiance Eye Contour

0 Orders
#
In stock
2,400L

Description

Radiance Eye Contour

15ml

Trajtimi i shkëlqimit të konturit të syve Topicrem Hydra + është formuluar për të hidratuar këtë zonë delikate të fytyrës, për të zvogëluar rrathët e errët dhe ënjtjen dhe për ta mbrojtur atë nga ndotja. I përshtatshëm për sy të ndjeshëm.

Lëkura rreth zonës së syve është veçanërisht e hollë dhe e brishtë. Në këtë pikë, ajo ka pak gjëndra dhjamore, përgjegjëse për prodhimin e sebumit, që përbëjnë filmin hidro-lipid mbrojtës të lëkurës. Si rezultat, është i ndjeshëm dhe tregon lehtësisht shenja lodhjeje ose moshe. Shenjat më të vogla që shënojnë këtë zonë janë menjëherë të dukshme dhe errësojnë syrin. Prandaj duhet t’i kushtohet kujdes i veçantë dhe i përshtatshëm.

EFIKASITETI:

Kjo gamë ka për qëllim lëkurën e ndjeshme të fytyrës. Ai siguron Ujë Bio-aktiv, i zhvilluar me 3 përbërës aktivë fiziologjikë. Do të hidratojë lëkurën dhe do të veprojë kundër dehidratimit, duke parandaluar formimin e vijave të imëta. Ai përmban një ekstrakt të lëvozhgës së hidhur të portokallit, glucosyl hesperidin, i cili do të zvogëlojë shfaqjen e rrathëve të errët. Së fundi, kafeina do të veprojë kundër xhepave. Formula e tij është pa aromë.

Testuar nën kontroll okulistik dhe dermatologjik.

Brand

Topicrem

Topicrem

Shkenca e hidratimit.

Në më shumë se 40 vende, çdo ditë, Topicrem ndihmon rritjen, zhvillimin dhe freskinë e miliona personave: të porsalindur, foshnje, nëna dhe baballarë, që ata të ndihen mirë me lëkurën e tyre. Topicrem vazhdimisht ka inovacione për të përmirësuar kujdesin për lëkurën. Mësoni rreth produkteve të Topicrem që do të hidratojnë dhe kujdesen për të gjithë familjen tuaj.

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by