Radiance Peeling Lotion

0 Orders
#
In stock
3,700L

Description

Radiance Peeling Lotion

150ml

Locioni i Qërimit NUXE Very Rose Radiance është një produkt i butë që ju lejon të rinovoni vazhdimisht lëkurën tuaj. I formuluar posaçërisht për të eksfoluar butësisht lëkurën, nuk është i përshtatshëm vetëm për të gjitha llojet e lëkurës, por edhe për përdorim të përditshëm. Formuluar me acide eksfoluese, ndihmon në heqjen e shtresës më të jashtme të qelizave të vdekura dhe stimulon rinovimin e qelizave, gjë që çon në një ngjyrë më të lëmuar, të barabartë dhe rrezatuese. Në thelb, ditë pas dite, ju jep një pamje më të freskët duke rritur shkëlqimin tuaj të bukur natyror. Për më tepër, formula e tij është gjithashtu e pasuruar me elementë me origjinë botanike, të tilla si Uji i Luleve me Trëndafila dhe Kompleksi Skin-Respect, që gjithashtu do të forcojnë barrierën e lëkurës duke e qetësuar dhe ngushëlluar lëkurën. Me një aromë delikate, të freskët dhe delikate të trëndafilit, do të jetë një shtesë e këndshme në rutinën tuaj të përditshme të kujdesit të lëkurës.

Brand

Nuxe

Për një regjim spektakolar të bukurisë, gama e lëkurës NUXE do të thotë që ju mund të zgjidhni kremin hidratues të fytyrës, kremin kundër plakjes dhe kremin për trupin hidratues më të përshtatshëm për moshën dhe llojin e lëkurës tuaj. NUXE, natyra është produktive.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by