Radiance Progressive Tan

0 Orders
#
In stock
2,800L

Description

Radiance Progressive Tan

40ml

Topicrem Hydra+ Radiance Progressive Tan është një locion hidratues për vetë-rrezitje të fytyrës i mbushur me përbërës të dobishëm për lëkurën. Kjo formulë e rehatshme kombinon cilësitë ushqyese të glicerinës dhe dyllit të bletës me shkëlqimin e artë të krijuar nga DHA. Jo vetëm që lëkura do të duket tepër rrezatuese dhe e puthur nga dielli, por më e rëndësishmja, ajo do të anashkalojë rreziqet e ekspozimit në diell.

Karakteristikat:
Cilësi: locion;
Çështjet e lëkurës: dehidratimi, thatësia, mpirja;
Koha e aplikimit: mundësisht gjatë natës, mbi lëkurë të pastër dhe të sapo eksfoluar;
Mosha: 13+;
Lloji i lëkurës: të gjitha llojet e lëkurës, përfshirë ato të ndjeshme;
Përfitimet kryesore: hidraton thellë, shton një nxirje progresive pa diell
Formuluar pa: sulfate, parabene.

Përbërësit kryesorë:

-Glicerina është një hidratues që ndodh gjithashtu të jetë i pranishëm në trupin e njeriut. Para së gjithash, ai mban lipidet midis qelizave të lëkurës sonë në një gjendje të shëndetshme. Kështu, mbron kundër acarimit dhe mban barrierën tonë natyrore në gjendjen e saj më të mirë në çdo kohë;
-Dylli i bletës është një nga zbutësit më të fortë të natyrës. Bletët janë përgjegjëse për krijimin e tij dhe në fakt, është i njëjti përbërës që ndërton hojet e mjaltit. Së pari, ajo siguron një cilësi të butë dhe ushqyese. Prandaj, lëkura do të mbetet e mbrojtur nga agresionet edhe në rrethanat më sfiduese;
-DHA është shkurtesa për Dihidroksiaceton.Ajo rrjedh nga burimet bimore të tilla si panxhari i sheqerit ose kallami i sheqerit dhe struktura e locionit jep një aplikim miqësor për përdoruesit. Prandaj, është e lehtë të matni sasinë e përshtatshme të produktit për të marrë një ngjyrë të barabartë të lëkurës dhe një zbehje pa vija.

Brand

Topicrem

Topicrem

Shkenca e hidratimit.

Në më shumë se 40 vende, çdo ditë, Topicrem ndihmon rritjen, zhvillimin dhe freskinë e miliona personave: të porsalindur, foshnje, nëna dhe baballarë, që ata të ndihen mirë me lëkurën e tyre. Topicrem vazhdimisht ka inovacione për të përmirësuar kujdesin për lëkurën. Mësoni rreth produkteve të Topicrem që do të hidratojnë dhe kujdesen për të gjithë familjen tuaj.

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by