Radiance Tinted Cream Light SPF 40

0 Orders
#
In stock
3,000L

Description

Radiance Tinted Cream Light SPF 40

40ml

Karakteristikat:

Cilësi: emulsion

Ngjyra: e lehtë.

Çështjet e lëkurës: dehidratimi, mpirja, mbindjeshmëria.
Koha e aplikimit: si hapi i fundit i rutinës së mëngjesit, në lëkurë të pastër dhe të thatë.
Mosha: 13+.
Lloji i lëkurës: të gjitha llojet e lëkurës, përfshirë ato të ndjeshme.

Përfitimet kryesore: hidratim, mbrojtje nga dielli, mbulim me ngjyrë të lehtë.
Formuluar pa: përbërës komedogjenikë, parabene..

 

Brand

Topicrem

Topicrem

Shkenca e hidratimit.

Në më shumë se 40 vende, çdo ditë, Topicrem ndihmon rritjen, zhvillimin dhe freskinë e miliona personave: të porsalindur, foshnje, nëna dhe baballarë, që ata të ndihen mirë me lëkurën e tyre. Topicrem vazhdimisht ka inovacione për të përmirësuar kujdesin për lëkurën. Mësoni rreth produkteve të Topicrem që do të hidratojnë dhe kujdesen për të gjithë familjen tuaj.

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by