Radiance Tinted Cream Medium SPF 40

0 Orders
#
In stock
3,000L

Description

Radiance Tinted Cream Medium SPF 40

40ml

Topicrem Hydra+ Radiance Tinted Cream SPF40 Medium është një hidratues i fytyrës që ringjall shkëlqimin natyral duke rimbushur lëkurën me hidratim, duke e mbrojtur atë nga rrezet e dëmshme të diellit dhe duke unifikuar tonin me një mbulim të lyer me shkëlqim.

Karakteristikat:
Cilësi: emulsion;
Ngjyra: e mesme;
Çështjet e lëkurës: dehidratimi, mpirja, mbindjeshmëria;
Koha e aplikimit: si hapi i fundit i rutinës së mëngjesit, në lëkurë të pastër dhe të thatë;
Mosha: 13+;
Lloji i lëkurës: të gjitha llojet e lëkurës, përfshirë ato të ndjeshme;
Përfitimet kryesore: hidratim, mbrojtje nga dielli, mbulim absolut i ngjyrosur;
Formuluar pa: përbërës komedogjenikë, parabene.

Brand

Topicrem

Topicrem

Shkenca e hidratimit.

Në më shumë se 40 vende, çdo ditë, Topicrem ndihmon rritjen, zhvillimin dhe freskinë e miliona personave: të porsalindur, foshnje, nëna dhe baballarë, që ata të ndihen mirë me lëkurën e tyre. Topicrem vazhdimisht ka inovacione për të përmirësuar kujdesin për lëkurën. Mësoni rreth produkteve të Topicrem që do të hidratojnë dhe kujdesen për të gjithë familjen tuaj.

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by