RE CONTOUR CREAM 50ML

0 Orders
#Phyris 004
In stock
8,268L

Description

Re CONTOUR CREAM

Forcon dhe rigjeneron. Për aftësi ripërtëritëse dhe elasticitet të ri. Efekt lifting të menjëhershëm dhe konture më të dukshme.

Llojet e lëkurës: Normale, e thatë, e kombinuar.

Gjendja e lëkurës: Sensitive, e cila ka nevojë, nevojë për rigjenerim

 

Mënyra e aplikimit: Në mëngjes dhe në mbrëmje, pas pastrimit, aplikimit të SOMI-t dhe një kremi të përshtatshëm për zonën e syve, aplikoni një sasi sa madhësia e kokrrës së lajthisë në fytyrë, qafë dhe dekolte.

Brand

Phyris

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “RE CONTOUR CREAM 50ML”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by