RE PAIR EYE & LIP 20ML

0 Orders
#Phyris 003
In stock
5,460L

Description

Re PAIR EYE & LIP

Forcon dhe rigjeneron. Përmirëson konturin e syve. Për një sipërfaqe pa rrudha në zonën e buzëve

Llojet e lëkurës: Normale, e thatë, e kombinuar, e yndyrshme

Gjendja e lëkurës: Sensitive, e cila ka nevojë, nevojë për rigjenerim

Mënyra e aplikimit: Në mëngjes dhe në mbrëmje, pas pastrimit, aplikimit të SOMI-t, aplikoni një sasi në madhësinë e një perle në zonën e syve dhe të buzëve dhe përhapeni butësisht. Bëni kujdes  që produkti të mos hyj në sy.

Brand

Phyris

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “RE PAIR EYE & LIP 20ML”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by