Red Clay Powder Moroccan

0 Orders
#Now 188
In stock
1,240L

Description

Red Clay Powder Moroccan

Per lekura te ndjeshme,

qe kane nevoje per detoksifikim,

pastrim poresh dhe njetrajtesim te tonit te lekures.

Argjila e kuqe nga Maroku është një baltë natyrale e cila përthithet lehtësisht nga lëkura dhe mund të përzihet me ujë ose produkte të tjera hidratuese,

mund të përdoret si larës fytyre ose si maskë purifikuese, vecanërisht për persona me lëkura sensitive.

Përdorimi: Përzieni 1 lugë gjelle pluhur nga Argjila e kuqe e Marokut me 1 lugë gjelle ujë dhe aplikojeni në fytyrë duke evituar pjesën e syve.

Lëreni të veprojë për 15-20 minuta.

Shpërlajeni dhe pastaj vendosni hidratuesin.

 

Brand

Now

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Red Clay Powder Moroccan”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags

,
Open chat
Powered by