Reer BabyLight Basic Drite Nate me Sensor Elefante

0 Orders
#Reer 009
In stock
1,490L

Description

Reer BabyLight Basic Drite Nate me Sensor Elefante

Drite nate per femijet e markes Reer

Abazhur praktik dhe me dizajne modern, e pershtatshme per dhomen e femijes

Me dy llamba LED dhe sensorin per ndezje

Nje drite e lehte e pershtatshme per femijet 0-36 muajsh

Dizenjo me ngjyra dhe elefante me permasa 12 x 3.5 x 10 cm

Abazhuri ka nevoje per dy bateri te tipit AA 1.5V

Brand

Reer

Additional information

Formulimi

Veprimi

Grup-mosha

I përshtatshëm për

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Reer BabyLight Basic Drite Nate me Sensor Elefante”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by