Reer Bllokues Frigoriferi 7393

1 Orders
#Reer 004
In stock
350L

Description

Reer Bllokues Frigoriferi 7393

Bllokues frigoriferi i markes Reer

Keshtu femija sdo kete mundesi ta hape ate

Vendoset lehtesisht ne pjesen e jashtme te frigoriferit dhe eshte praktike

Nje aksesor i nevojshme per te gjitha ata te cilet kane femije te vegjel ne shtepi

Krijoni kushtet qe ata te jene te sigurte ne cdo hap qe hedhin

Pakatimi permban 1 cope

Brand

Reer

Additional information

Formulimi

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Reer Bllokues Frigoriferi 7393”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by