Reer Drite Nate Sweet Dreams 2 ne 1

0 Orders
#Reer 0013
In stock
2,490L

Description

Drite nate per femijet e markes Reer

Abazhur praktik dhe me dizajn modern me shkrimin “Sweet dreams, e pershtatshme per dhomen e femijes

Me llamba LED dhe sensorin per ndezje

Nje drite e lehte me dy nivele ndricimi e pershtatshme per femijet  mbi 0 muajsh

Abazhuri eshte me bateri te rikarikueshme e cila mund te zgjase deri ne 70 ore

Permasat e paketimit 12,0 cm x 6,5 cm x 10,0 cm

Brand

Reer

Additional information

Formulimi

Veprimi

Grup-mosha

,

I përshtatshëm për

,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Reer Drite Nate Sweet Dreams 2 ne 1”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by