Reer Furce Dhembesh me Gisht dhe Kuti Ruajtese

0 Orders
#Reer 012
In stock
790L

Description

Fuce dhembesh e markes Reer, per higjenen e gojes se femijes

Eshte praktike, perdoret lehtesisht nga prinderit dhe e pershtatshme per femijet e vegjet te moshes 0-12 muajsh

Mund tja perdoni femijeve edhe si masazhues per mishrat e dhembeve

Furca eshte rezistente ndaj kafshimeve

Material i bute silikoni, nuk permban PVC, ftalat dhe bisfenol A

Paketimi permban furcen e vogel e cila perdoret me kisht si dhe kutine higjenike te ruajtjes

Brand

Reer

Additional information

Veprimi

Grup-mosha

I përshtatshëm për

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Reer Furce Dhembesh me Gisht dhe Kuti Ruajtese”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by