Reer Kapese Batanije per Sigurine e Bebeve nga Zbulimi

0 Orders
#Reer 031
In stock
590L

Description

Reer Kapese Batanije per Sigurine e Bebeve nga Zbulimi

Nepermjet unazave te forta plastike me kapse metalike do parandaloni zhvendosjen e batanijeve gjate gjumit te femijeve

Mund të bashkëngjiten tek ristelat ansore te krevateve

Ngjyra: e bardhë dhe paketimi permbane: 4 copë

Permasa e paketimit: 10.0 cm x 1.7 cm x 9.5 cm

Brand

Reer

Additional information

Formulimi

Veprimi

Grup-mosha

I përshtatshëm për

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Reer Kapese Batanije per Sigurine e Bebeve nga Zbulimi”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by