Reer Kuti Organizuese per Biberon

0 Orders
#Reer 026
In stock
690L

Description

Reer Kuti Organizuese per Biberon

Kuti organizuese per shishet e biberonit

Kutia mban 6 shishe guke garantuar stabilitet

Praktike dhe sterilizohet deri ne 100 ° C

Brand

Reer

Additional information

Formulimi

Veprimi

Grup-mosha

,

I përshtatshëm për

,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Reer Kuti Organizuese per Biberon”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags

,
Open chat
Powered by