Reer Mbrojtese per Priza me Vide

0 Orders
#Reer 020
In stock
590L

Description

Reer Mbrojtese per Priza me Vide 10 cope

Mbrojtese per per te gjitha prizat ne shtepi

Mund ti perdorni per te bllokuar priza qe keni keshtu femija juaj do te jete me i sigurt

Vendoset me vida per nje siguri me te madhe

Nje aksesor i nevojshme per te gjitha ata te cilet kane femije te vegjel ne shtepi

Krijoni kushtet qe ata te jene te sigurte ne cdo hap qe hedhin

Material plastik dhe montim i lehte

Pakatimi permban 10 cope

Brand

Reer

Additional information

Formulimi

Veprimi

Grup-mosha

,

I përshtatshëm për

,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Reer Mbrojtese per Priza me Vide”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by