Reer Mbulese per Priza

3 Orders
#Reer 019
In stock
490L

Description

Reer Mbulese per Priza 5 cope 2907

Siguresa per per te gjitha prizat ne shtepi

Mund ti perdorni per te bllokuar priza qe keni keshtu femija juaj do te jete me i sigurt

Nje aksesor i nevojshme per te gjitha ata te cilet kane femije te vegjel ne shtepi

Krijoni kushtet qe ata te jene te sigurte ne cdo hap qe hedhin

Material plastik dhe montim i lehte

Pakatimi permban 5 cope

Brand

Reer

Additional information

Formulimi

Veprimi

Grup-mosha

,

I përshtatshëm për

,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Reer Mbulese per Priza”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by