Transport i sigurt

24/7 ne te gjithe Shqiperine

Zbatojme ne menyre rigoroze te gjitha rregullat e COVID-19!

My lovely monster mini drite 52032

Suport i dedikuar

Shpërndarja 24-72 orë

Giveaway Produkte & sherbime

Kthime per mungese origjinaliteti

Cmimi:

2290 L

Share:

Description

Reer My lovely monster mini drite 52032

Abazhur praktik i pershtatshme per dhomen e femijes

Eshte ne forme dinosauri me ngjyre dhe me permasa 10.0 x 8.0 cm x 13.5 cm

Me llamba LED dhe lehtesisht i levizshem

Nje drite e lehte e pershtatshme per femijet mbi 36 muajsh

Paketimi perfshin edhe baterite

Additional information

Formulimi

Aksesore

Veprimi

aksesor

Grup-mosha

+ 36m

I përshtatshëm për

Fëmijë

Brand

Reer

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “My lovely monster mini drite 52032”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Products

Nuk Keni Kohe?

POROSIT
ME 1 KLIK

DICKA NUK ESHTE E QARTE?

BENI POROSINE DHE NJE NGA EKSPERTET TANE DO TJU KONTAKTOJE