Reer Ndricues me Termometer dhe Muzike

0 Orders
#Reer 017
In stock
5,990L

Description

Reer Ndricues me Termometer dhe Muzike

Me drite dhe muzike, mundeson edhe lidhje per MP3 player, smartphone, PC

Mund te perzgjidheni midis 5 tinguj te natyres, 10 pergjumje

Mund te aktivizoni kohen e fikjes per 15min, 30min ose 60min

Treguesi i temperatures dhomes edhe oren

Ekran LCD

Seti permban  3  bateri, kabllo 1 x AUX

Ngjyra e bardhe dhe gri, material plastik

Brand

Reer

Additional information

Formulimi

Veprimi

Grup-mosha

,

I përshtatshëm për

,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Reer Ndricues me Termometer dhe Muzike”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by