Reer Ngrohes per Ushqimet

0 Orders
#Reer 015
In stock
3,490L

Description

Ngohes per ushqimin e femijeve, i markes Reer

Fuqia 220-240 V / 100 W

I pershtatshem per kavanoza dhe shishe te gjata me diameter 70mm

Ngrohje e njetrajteshme e ushqimit me banjo Mari, e cila ka si funksion edhe ruajtjen e nxehtesise

Perdorim i lehte dhe kontroll i nxehtesise me ane te termostatit

Ngrohje e shpejte dhe uniforme e qumeshtit ne vetem 6-8 minuta dhe ushqim ne vetem 8-10 minuta

 

Brand

Reer

Additional information

Formulimi

Veprimi

Grup-mosha

,

I përshtatshëm për

,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Reer Ngrohes per Ushqimet”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by