Reer Peshore per Bebe me Muzik

0 Orders
#Reer 028
In stock
9,490L

Description

Reer Peshore per Bebe me Muzik

Peshore elektronike per bebe me muzikës dhe me forme egonomiker per nje  rehati maksimale

Gjithashtu disponon korniza asnesore per te garantuar sigurine

Edhe nëse fëmija lëviz peshorja lejon matjen e peshës se sakte

Lehtë për t’u përdorur dhe i pershtatshem per femije me peshe maksimale 30 kg, me Ekran LCD me funksion memorie dhe me fikje automatike.

Prodhuar ne Gjermani

 

Brand

Reer

Additional information

Formulimi

Veprimi

Grup-mosha

I përshtatshëm për

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Reer Peshore per Bebe me Muzik”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by