Reer Peva Mushama Karroce Universale

0 Orders
#Reer 025
In stock
1,290L

Description

Reer Peva Mushama Karroce Universale

Mushama universale kunder shiut per karrocen e femijeve

Pershtatet lehtesisht me modele te ndryshme te karrocave

Mbron femijen nga era dhe shiu

Vrimat anesor sigurojne qarkullimin optimal te ajrit

Materiali plastik

Brand

Reer

Additional information

Formulimi

Veprimi

,

Grup-mosha

,

I përshtatshëm për

,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Reer Peva Mushama Karroce Universale”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by