Reer Set Trajtimi per Bebe 7701

0 Orders
#Reer 007
In stock
1,990L

Description

Set trajtimi per bebe e markes Reer

Nje set per kujdesin dhe mirembajtjen e higjenes se bebit

Ideale edhe per udhetime

Ne canten e vogel me zinxhir do te gjeni:

1. Nje kreher dhe nje furce per floket

2. Nje fuce per dhembet

3. Nje pale gershere me maje te rrumbullaket

4. Nje prehese thonjsh

5. Kater lima te vogla per thonjte

Brand

Reer

Additional information

Formulimi

Veprimi

Grup-mosha

I përshtatshëm për

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Reer Set Trajtimi per Bebe 7701”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by