Reer Shenje Makine “Baby on Tour”

0 Orders
#Reer 006
In stock
590L

Description

Sinjalistike makine e markes Reer

Mund te perdoret nga personat te cilet kane nje femije ne makine

Informon perdoruesit e tjere te rruges se ka nje femije ne makine

Me nje dizajn te dukshem dhe modern

Mund ta vendosni lehtesisht ne dritaret anesore dhe tepasme

Eshte material PP (polipropilen) me permasa 15.5 x 15.5 cm

Paketimi permban 1 cope

Brand

Reer

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

I përshtatshëm për

Veprimi

,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Reer Shenje Makine “Baby on Tour””

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by