Reer Termometer Dixhital me Maje Elastike 9844

0 Orders
#Reer 002
In stock
890L

Description

Reer Termometer Dixhital me Maje Elastike 9844

Termometer digital i markes Reer i cili realizon matjen e temperatures brenda 60 sekondave

Me ekran dixhital dhe rezistent ndaj ujit.

Mat duke filluar nga temperatura 37.5°C

Eshte i pajisur me maje fleksibel

Ka funksion memorizues dhe ruan matjen e fundit, ka fikje automatike

Paketimi permban kutine praktike higjienike dhe baterine LR41

I certifikuar sipas direktivave të BE

Brand

Reer

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

I përshtatshëm për

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Reer Termometer Dixhital me Maje Elastike 9844”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by