Refreshing After Sun Lotion

0 Orders
#
In stock
2,600L

Description

Refreshing After Sun Lotion

200ml

Locioni NUXE Sun Refreshing After-Sun për fytyrën dhe trupin është një pas diellit me një veprim freskues dhe qetësues, i përshtatshëm për fytyrën dhe trupin dhe me një aromë luksoze.

Brand

Nuxe

Për një regjim spektakolar të bukurisë, gama e lëkurës NUXE do të thotë që ju mund të zgjidhni kremin hidratues të fytyrës, kremin kundër plakjes dhe kremin për trupin hidratues më të përshtatshëm për moshën dhe llojin e lëkurës tuaj. NUXE, natyra është produktive.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by