Refreshing Toning Mist

0 Orders
#
In stock
2,400L

Description

Refreshing Toning Mist

200ml

NUXE Very Rose Refreshing Toning Mist është një tonik i butë, i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, përfshirë lëkurën e ndjeshme. Heqja e mbetjeve të pastruesve dhe përgatitja e lëkurës për aplikimin e produktit tjetër të kujdesit të lëkurës është e përkryer për të përfunduar rutinën tuaj të pastrimit. Në formën e mjegullës, është një produkt i shpejtë dhe i lehtë për tu aplikuar që do të freskojë, qetësojë dhe ngushëllojë lëkurën tuaj për shkak të formulës së saj unike. Përmban 95% përbërës me origjinë natyrale, ndihmon në mbajtjen e ujit në lëkurë dhe ofron veti qetësuese dhe zbutëse. Parandalimi i thatësisë dhe forcimi i barrierës së lëkurës kjo mjegull tonifikuese ndihmon në ruajtjen e ekuilibrit natyror të lëkurës. Përveç kësaj, së bashku me këto përfitime, është në gjendje t’ju ofrojë një përvojë të mrekullueshme shqisore me aromën e saj të hollë, të freskët dhe delikate të trëndafilit.

Brand

Nuxe

Për një regjim spektakolar të bukurisë, gama e lëkurës NUXE do të thotë që ju mund të zgjidhni kremin hidratues të fytyrës, kremin kundër plakjes dhe kremin për trupin hidratues më të përshtatshëm për moshën dhe llojin e lëkurës tuaj. NUXE, natyra është produktive.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by