Regenerating Essence Treatment

0 Orders
#
In stock
2,800L

Description

Regenerating Essence Treatment

200ml

Xhel pastrues delikat për lëkura mikse dhe të yndyrshme.

Produkt me një teksturë të freskët që pastron në thellësi dhe heq me lehtësi make up-in.

I pasuruar me ekstrakte të Ganoderma lucidum lëkura është e butë dhe e lëmuar.

Veçoritë e produktit

  • Pa paraben
  • Pa SLS, SLES
  • E testuar dermatologjikisht.
  • I testuar për Nikel, Kobalt, Paladium dhe mërkur.

Përdorimi

Aplikojeni në lëkurë të lagur, masazhojeni dhe shplajeni. Thajeni butësisht.

Brand

Korff

Korff është një kompani italiane me përvojë të madhe në kozmetikë për fytyrën, trupin, mbrojtjen nga dielli dhe grimin.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by