Relaxing Fragrant Water

0 Orders
#
In stock
4,500L

Description

Relaxing Fragrant Water

100ml

Zbuloni vetitë freskuese të Ujit Aromatik Relaksues NUXE, një llak delikat që përmban sherbetin e kokosit të markës, lulet e bardha dhe aromat e vaniljes.

Brand

Nuxe

Për një regjim spektakolar të bukurisë, gama e lëkurës NUXE do të thotë që ju mund të zgjidhni kremin hidratues të fytyrës, kremin kundër plakjes dhe kremin për trupin hidratues më të përshtatshëm për moshën dhe llojin e lëkurës tuaj. NUXE, natyra është produktive.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by