Relief Ten +1 Spray

0 Orders
#HP Firenze 001
In stock
2,200L

Description

HP Firenze Relief Ten +1 Spray

200 ml

Qumësht Spray në formë maske për flokët.

Relif  Ten +1 është një produkt i gjithanshëm dhe i lehtë për t’u përdorur.
Dhjetë përfitimet e tij vijnë nga gjalpi shea dhe keratina që përmban:
Flokët nuk ngatërrohen më
Përmirëson krehjen
Elimimon elektrizimin
Rigjeneron flokët
Mban gjatë krehjen
Ushqen flokët e dëmtuar
Jep butësi
Parandalon që majat të ndahen
Mbrojtje nga nxehtësia
Jep shkëlqim ➕ VOLUMIZON

I shkëlqyer për flokët e trajtuar dhe të padisiplinuar dhe si një mbrojtës termik për ata që përdorin piastrën.

Hidhni një Sasi e vogël në flokë të lagur pas larjes, krihini, thajini dhe kaq! Flokët do të jenë të butë, me shkëlqim dhe me aromë.

Brand

HP Firenze

Marka HP Firenze ka qënë në treg që në 1999. Produktet janë prodhuar krejtësisht në Itali dhe përfshin një gamë të plotë të produkteve të avancxuara teknikisht dhe cilësisht superiore, për të mbështetur profesionistë në sektorin e bukurisë .

Additional information

Sasia

200 ml

Veprimi

Forma

Spray

Formulimi

,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Relief Ten +1 Spray”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by