Remover Micellar Water

0 Orders
#
In stock
3,550L

Description

Remover Micellar Water

400ml

Lierac Double Cleansing Micellar Water Face & Eyes është një pastrues i dyfishtë i gjeneratës së re që ndihmon në heqjen e papastërtive në të gjitha nivelet: pastron në sipërfaqe për të hequr papastërtitë që grumbullohen gjatë gjithë ditës, përfshirë të gjitha shenjat e ndotjes dhe përdor një metodë novatore të bazuar në jonikë pastrim kabineti që vepron si një magnet për të pastruar thellësisht lëkurën. Ky veprim pastrues i dyfishtë heq të gjithë përbërjen, ndotjen, qelizat e vdekura, dhjamin dhe djersën që zakonisht çojnë në formimin e radikalëve të lirë, të cilët nga ana tjetër janë përgjegjës për ta bërë lëkurën të shurdhër dhe të rrudhosur. Ky ujë micellar, i cili është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, përmban një cilësi freskuese të pasuruar me polisakaride hidratuese hidratuese, për një veprim të rehatshëm pastrimi që nuk shkakton acarim ose skuqje.

Karakteristikat:
Aromë: jasemini, lule zambak uji, gardeni i bardhë;
Cilësi: ujë;
Çështjet e lëkurës: pastrimi ditor, heqja e grimit, papastërtitë, ndotja;
Koha e aplikimit: mbrëmje;
Mosha: 10+;
Lloji i lëkurës: të gjitha llojet e lëkurës, përfshirë ato të ndjeshme;
Përfitimet kryesore: pastron lëkurën nga të gjitha papastërtitë, freskon ngjyrën, mban nivelet optimale të lagështisë së lëkurës;
Formuluar pa: parabene.

Brand

Lierac

Laboratorët LIERAC PARIS 40 vjet inovacion në shërbim të bukurisë së grave duke prezantuar kërkimet më të fundit mjekësore në dermokozmetikë. Që nga viti 1975, kur u themeluan nga një mjek i specializuar në estetikë, laboratorët LIERAC kanë shkruar risi në ADN-në e tyre me dëshirën për të përshtatur përparimet e mëdha në mjekësinë e përparuar në kozmetikë. Një vizion avangard i drejtuar nga ambicia për t'u ofruar grave trajtime dermokozmetike me performancë të lartë për të korrigjuar çrregullimet estetike që shfaqen me kalimin e kohës, në fytyrë dhe trup.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by