Removing Cream

0 Orders
#
In stock
2,000L

Description

Removing Cream

75ml

Produktet Coverderm Camouflage formojnë një linjë produktesh unike, e famshme për fshehjen e ndonjë papërsosmërie të madhe apo të vogël të lëkurës në fytyrë dhe trup. Coverderm është krenare që është udhëheqëse e tregut në bërjen e atij ndryshimi të bukur “të padukshëm” për miliona njerëz dhe siguron vetëbesim dhe lumturi në jetën e tyre.

Rekomanduar nga dermatologët dhe make-up artistët në të gjithë botën!

Heqja e Kremit ofron një pastrim të plotë duke hequr gjurmën më të vogël të përbërjes nga brenda poreve, duke ruajtur lagështinë e lëkurës dhe një shkëlqim të freskët. Hyshtë hipoallergjike dhe mund të përdoret me siguri për të hequr grimin edhe nga zona e syve.

Veprim qetësues për shkak të përmbajtjes së glicerinës dhe aloe verës.

Brand

Coverderm

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by