Renex Plus Shampoo

0 Orders
#
In stock
1,960L

Description

Renex Plus Shampoo

200ml

Shampo RENEX-plus është një produkt efektiv i cili synon trajtimin e problemeve të flokëve të tilla si zbokth, seborrhea dhe kruajtje. Sinteza e saj e projektuar posaçërisht me ekstrakt Tar, squfur dhe kolagjen siguron një pamje të shëndetshme duke zvogëluar zbokthin, seborrheen dhe kruajtjen, duke i lënë flokët me shkëlqim dhe të menaxhueshëm.

Brand

Froika

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by